دانلود پاورپوینت شش سیگما

فایل پاورپوینت با موضوع شش سیگما در قالب ۵۳ اسلاید قابل ویرایش
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل ppt
حجم فایل ۶۱۶ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۵۳

دانلود پاورپوینت شش سیگما

فروشنده فایل

کد کاربری ۵۹۷۹

چکیده بحث:

سیر پیشرفت ابزارهای کیفیت، به فلسفه شش سیگما منتهی شده است که راهی برای توسعه پتانسیل های سازمانی می باشد. یکی از مهمترین مباحث شش سیگما ، موضوع انتخاب پروژه های مربوطه می باشد. یک پروژه شش سیگما عبارت است از برنامه ریزی برای حل یک مشکل، که دارای مجموعه ای از معیارها بوده بطوری که می توانند بعنوان اهداف پروژه استفاده شوند و آنها را در جهت پیشرفت پروژه تحلیل کرد.

انتخاب پروژه های شش سیگما در حکم چیدن اولین ردیف آجر های یک دیوار است که اگر بصورت علمی صورت گیرد، اثربخشی قابل ملاحظه ای در فاز اجرای پروژه شش سیگما عاید می سازد. در این مقاله به رویکرد های انتخاب پروژه های شش سیگما و مهمترین فاکتور های مورد بحث در این حوزه پرداخته می شود.

مقدمه ای بر شش سیگما

امروه تلاش جوامع بشری در دنیای رقابتی به سر منزل نخواهد رسید ، مگر با بهینه نمودن راهکارها ، استفاده صحیح از زمان ، منابع مالی و نیروی انسانی ، در این راستا برای به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد و صنعت باید تلاش و کوششمان را چند برابر کنیم تا بتوانیم در عرصه رقابت پیروز باشیم قرن بیست و یکم عصر صدم ها ، هزارمها و میلیونیم های ثانیه است و ما نیز باید با متدولوژی و رویکردهای پیشرو در علوم مهندسی ، انسانی ، پزشکی و … آشنا شویم تا با کارکرد این علوم جدید در کشورمان پیروزمندانه قدم بر داریم و این مساله اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه آگاهی و دانش خود را در هر زمینه روز به روز فزون تر نمائیم و این مورد در جهان کنونی به سادگی امکان پذیر است زیرا ما در جهانی زندگی می کنیم که ابزارهای اطلاعاتی ، در دسترس همه افراد آن قرار دارد . ن منظور وجود دارد ، و از آن جمله روشها شش سیگما است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *