دانلود شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) ۱۳۰ ص.DOC

دانلود شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) ۱۳۰ صDOC
تحقیق شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) ۱۳۰ صDOC
مقاله شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) ۱۳۰ صDOC
شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) ۱۳۰ صDOC
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل zip
حجم فایل ۹۲ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۱۹۵

دانلود شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق(نیروگاه) 130 ص.DOC

فروشنده فایل

کد کاربری ۴۵۵۸

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : ۱۹۵ صفحه

آشنایی با مشانیر در سال ۱۳۵۰ مشانیر با عنوان شرکت سهامی خدمات مهندسی آب و برق شروع به کار کرد و در سال ۱۳۵۹ به ثبت رسید و متناسب با افزایش نیاز صنعت آب و برق گسترش یافته و با داشتن شرایط مناسب در زمینه نیروی متخصص در زمینه های مختلف علمی و صنعتی بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای مهندسی مشاور قادر می‌باشد در طرحهای زیر بنایی و پروژه های صنعتی در حد استانداردهای معتبر خدمات فنی مهندسی و مشاوره ای ارایه دهد.
برای اشنایی بیشتر می توان با معرفی تقسیم بندی این مجموعه توانمندیهای آن را بررسی نمود.
۱-معاونت طرحهای مهندسی و تولید ( پروژه های نیروگاهی حرارتی و نیروگاههای گازی و گروههای تخصصی ) تحت نظر ایشان مشغول به فعالیت می باشند.
۲-معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی ۳-معاونت پستها و خطوط فشار قوی ۴-معاونت سد و نیروگاههای آبی(سد گدارلندر، سد شهید عباسپور، سد مارون، سد زاب و…) ۵-معاونت بخشهای ویژه) نیروگاههای بادی، آب شیرین کن و …) امکان سنجی نیروگاه احداث نیروگاه پس از طی مراحل مطالعاتی و علمی با اجرای عملیات ساختمانی و مهندسی عمرات آغاز می شود.
این مرحله، تحقیقات ژئوتکنیکی را با بررسی ژئوفیزیکی محل احداث آغاز می کند و پس از حفاری ها و تحقیقات مربوط به منابع اب زیر زمینی و توصیف و رده بندی زمین محل احداث نیروگاه را بررسی می نماید، در عین حال خطر زلزله را در حین مراحل زمین شناسی به صورت ارتباط زمین و زمین لرزه و دینامیک پوسته زمین مورد سنجش قرار می دهد.
سپس با تخصص خود در زمینه خاک و پی به طراحی و ساخت پی ها می پردازد و مرحله پی سازی در پی های سازه های اصلی و فرعی مانند سالن توربین اهمیت بیشتری می یابد در نهایت با روشهای ساخت متفاوت و محاسبات تجهیزات نیروگاهی و با در نظر گرفتن مقررات ساختمانی با انعقاد قرارداد عملیات عمرانی آغاز می شود.
تهیه و به روز نمودن برنامه زمان بندی و گزارش دلایل عقب ماندگی هر فعالیت و در صورت امکان ارایه راه حل برای جبران عقب افتادگی را کنترل پروژه می نامند.
معمولاً در یک گزارش کنترل پروژه S-curve یا منحنی برنامه اولیه و منحنی پیشرفت واقعی جهت مقایسه آورده می شوند.
روش برنامه ریزی به صورت زیر است.
شناخت ماهیت پروژه شناخت روش و اجرای پروژه تقسیم یا شکستن پروژه به تعدادی فعالیت که برای انجام کار لازم می باشد تنظیم بهینه زمان و مدت اجرای هر فعالیت با در نظر گرفتن تقدم و تأخر فعالیتهای دیگر به نحوی که پروژه در مدت زمان تعیین شده به اتمام برسد.
نیروگاه گازی احداث نیروگاه گازی بستگی به عوامل مختلفی در هر کشور دارد این عوامل عبارتند از: آیا کشور مورد نظر خود تولید کننده نیروگاه است.
کشور مورد نظر قابلیت انجام کلیه عملیات بازسازی و تعمیرات چه نوع نیروگاهی را داراست آیا کشور مورد نظر خود از لحاظ منبع نفت و گاز غنی است.
نیروگاه گازی مورد نظر چه راندمانی دارد هزینه پرسنل و آموزش افراد در چه حدی است.
نتیجه نهایی این است که استفاده از توربین گاز در تأمین بار پیک با بار تولیدی پایه مناسب و مطلوب است و در غیر این صورت هزینه و پریود تعمیرات بالا خواهد رفت.
در فصل های پاییز و بهار که مصارف خانگی سوخت گاز کم می شود، سوخت گاز از پایداری بیشتری برخوردار است ولی در فصول تابس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *