دانلود خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن ۱۴ ص

دانلود خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن ۱۴ ص
تحقیق خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن ۱۴ ص
مقاله خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن ۱۴ ص
خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن ۱۴ ص
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل zip
حجم فایل ۱۱ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۲۰

دانلود خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن 14 ص

فروشنده فایل

کد کاربری ۴۵۵۸

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : ۲۰ صفحه

خلاصه ای پروژه ها و نتایج بررسی شده در خصوص موضوع مدیریت ترافیک و کنترل آن مدیریت ترافیک شهری ۲-مدیریت ترافیک شهری ۳-توصیه هایی برای مدلهای جدید ۴-نتیجه گیری نهایی نویسنده :آنابلا ریبریو( FCTUC) معرفی واسلوب شناسی: هدف از این گزارش که به وسیله FCTUC گردآوری شده است دادن خلاصه ای از فعالیت های انجام گرفته بر روی موضوع مدیریت ترافیکی به عنوان قسمتی از work packaye 2 از پروژه portal می‌باشد اسلوب شناسی: فعالیتی که تحت عنوان work packaye 2 از پروژه portal آغاز شده اساس شامل یک تحقیق همه جانبه بر روی پروژه های اروپایی مربوط به موضوع مدیریت ترافیک می‌باشد ما بیشتر بر روی پروژه های تحت برنامه RTD تاکید می کنیم این تحقیق دربرگیرنده برای هر کدام از پروژه های: اطلاعات عمومی در مورد مشارکین در این طرح (متخصصین) معرفی سایتهای راهنما کننده یا سایتهای برای مطالعه مواردی که برای هر کدام به وجود آمده شامل وب سایتها TEL موجود در فرایندهای و مراحل نکته ابتدایی موارد موجود در اینترنت شامل اطلاعات معین ومخصوص در مورد پروژه های اتحادیه اروپایی است برای این منظور با بر روی این سایت تمرکز می کنیم www.
cordis.
lu/transport مرکز اطلاعات جامعه اروپایی coRDIS)تحقیقات جامع وتوسعه سرویس اطلاعاتی) (سرویس اطلاعات حمل ونقل داخلی اروپا) www.
eltis.
org ما همچنین تعدادی سایت اینترنتی را پیدا کردیم که اطلاعات یعنی از بعضی از پروژه ها به ما می دهد.
ما از بعض از جستجوگرها (مانند Google , Altarista)استفاده کردیم زیرا هیچ چیزی در مورد این سایتها در مرکز اطلاعات اروپایی ذکر نشده بود برای هر پروژه چون بعضی از اطلاعات هنوز به دست نیامدهاستما با ۲ تن از همکارانمان تماس داشتیم ما همچنین از ایملیهای شخصی و پروژه ای استفاده کردیم اما متاسفانه دو ایمیل به ما جواب دادند.
مشکلات پیش روی: بعضی از آنها در بالا توضیح داده شد زیرا اسلوب شناسی متعاقب آنها باید با مقدار و نوع اطلاعاتی که در مرحله به دست می آید همخوانی داشته باشد.
در مورد سختیهایی که در حین جمع کردن اطلاعات مورد نیاز با آن برخورد کردیم صحبت خواهیم کرد.
همانطور که توقع داشتیم در یکی از پروژه ها به نام music که پرتغال در آن سهیم بود ما هیچ مشکلی نداشتیم ولی در بقیه پروژه ها مخصوصا آنهایی که هیچ صفحه اینترنتی نداشتند یا گزارش در موردآنها تنبه نشده بود برای پیدا کردن اطلاعات ما را به زحمت بیشتری انداخت.
این به واسطه این حقیقت است که کشور ما از نظر جغرافیایی دور از کشورهای اروپایی است و ما نمی توانیم اطلاعات لازم را از یک راه موثر مانند برقراری ارتباط شخصی در یک میتینگ به دست آوریم.
به دست آوردن اطلاعاتی که با جزئیات فراوان همراه بودند مخصوصا مرتبط کردن مطالبی که در PRIVILECE , INCOME و یا اگر این مطالب در CD یا نشریه یا مواردی از این قبیل باشد بسیاری دشوار بود.
مادر مورد IPR هیچ مطالبی به دست نیاوردیم امانمی توانیم به صراحت اعلام کنیم که IPR شامل هیچ یک از پروژه ها نمی شود.
زیرا همانطور که بالا هم اشاره شد ما سخیتهای عمده ای در پیدا کردن اطلاعات درست داشتیم.
همانطور که در بالا اشاره شد ما به وسیله ایمیل هم چندین تماس برقرار کردیم اما فقط در مورد پروژه های MUSIC , SU

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *